PRIVATUMO POLITIKA IR SLAPUKAI

Kas yra asmens duomenys

Asmens duomenys – bet kokia informacija, susijusi su fiziniu asmeniu (duomenų subjektu), kurio tapatybė yra žinoma arba gali būti tiesiogiai arba netiesiogiai nustatyta pasinaudojant atitinkamais duomenimis (pvz., vardu, pavarde, asmens kodu, adresu, telefono numeriu ar kita informacija).

Kur ir kokie asmens duomenys renkami „Laiminga sveikata“ puslapyje

„Švaros pasaulis“ gauna tik tuos duomenis, kurie yra užpildomi kontaktų ar užsakymo formoje (vardas, el. paštas, tel. nr.). Kontaktų formoje reikalaujami duomenys yra reikalingi kokybiškam kliento aptarnavimui, atsakant į pateiktas žinutes per kontaktų formą.

Kiek laiko saugomi duomenys

Visi duomenys yra pašalinami iškart po atsakymo į per kontaktų formą pateiktą klausimą/žinutę. Maksimalus atsakymo į gautą laišką ir duomenų pašalinimo laikotarpis yra 14 darbo dienų. Duomenys nėra naudojami rinkodaros tikslais, nėra perduodami trečiosioms šalims.

Kur kreiptis, jeigu manote, kad Jūsų teisės yra pažeistos

Jeigu Jums kelia susirūpinimą Mūsų veiksmai, kuriais galimai nesilaikoma šios pateiktos informacijos arba teisės aktų reikalavimų, galite Jums patogiu būdu kreiptis į mus svetainėje nurodytais kontaktais.


Kas yra slapukai?

Kad ši svetainė tinkamai veiktų, kartais į Jūsų įrenginį įrašomos mažos duomenų rinkmenos, vadinamos slapukais. Slapukas – tai nedidelis failas, atsiųstas į įrenginį, naudotojui besilankant atitinkamoje interneto svetainėje. Slapukų pagalba interneto svetainė atpažįsta naudotojo įrenginį (pvz., naudotojui kitą kartą apsilankius šioje interneto svetainėje).

Slapukų informacija nėra naudojama asmeninei informacijai apie naudotoją rinkti.


Kokius slapukus naudojame?

Domenas Slapuko pavadinimas Paskirtis Trukmė
.laimingasveikata.lt _gat Svetainės užklausų vykdymo reguliavimas

(„Google Analytics“)

1 min.
.laimingasveikata.lt _ga Atskirti naudotojus suteikiant unikalų kodą

(„Google Analytics“)

2 m.
.laimingasveikata.lt _gid Atskirti naudotojus suteikiant unikalų kodą

(„Google Analytics“)

24 val.

 

Informavimas apie slapukų naudojimą

Apsilankant internetinėje svetainėje pirmą kartą Jūs esate informuojami, jog svetainėje naudojami slapukai. Iškylančiame lange Jūs turite galimybę iš karto susipažinti su slapukų politika paspaudę atitinkamą nuorodą.

 

Slapukų kontroliavimas

Slapukus galite valdyti ir (arba) ištrinti pagal savo pageidavimus. Galite ištrinti visus jūsų kompiuteryje jau esančius slapukus, o daugumoje naršyklių galite nustatyti, kad slapukai nebūtų įrašomi. Tačiau tokiu atveju kaskart, kai lankysitės svetainėje, Jums gali reikėti iš naujo nustatyti kai kurias parinktis, o kai kurios funkcijos gali neveikti.

Galite atsisakyti tik tų slapukų, kurie nėra būtini. Kai kurie slapukai būtini tam, kad galėtumėte naudotis šia svetaine. Be šių slapukų neveiks tam tikros funkcijos.

Atsisakyti „Google Analytics“ slapukų galite vadovaujantis nuorodomis šioje interneto svetainėje:  https://tools.google.com/dlpage/gaoptout.


Slapukų naudojimo nustatymai interneto naršyklėse:

Firefox: https://support.mozilla.org/lt/kb/Slapuk%C5%B3%20valdymas?redirectlocale=en-US&redirectslug=Cookies.

Chrome: https://support.google.com/chrome/answer/95647?hl=lt.

Internet Explorer: https://support.microsoft.com/lt-lt/help/17442/windows-internet-explorer-delete-manage-cookies.